Chopin nad Bugiem 2012. W kręgu pieśni

Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku zapraszają na III Koncert Plenerowy „Chopin nad Bugiem 2012. W kręgu pieśni”.
Koncert odbędzie się dnia 11 sierpnia 2012 o godz. 17:00 w Topolinie (w razie niepogody sala GOKSiR).

Wystąpią:
Anna Lipiak – studentka drugiego roku Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytutu Muzyki w Cieszynie, w klasie fortepianu prof. Grzegorza Niemczuka.

Katarzyna Mróz – studentka pierwszego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Alicji Palety-Bugaj.

Fryderyk Hoang – Dong – student drugiego roku Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w klasie fortepianu prof. Waldemara Andrzejewskiego.

Tomasz Domański – student trzeciego roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie fortepianu prof. Alicji Palety – Bugaj.

Aleksandra Klimczak – studentka drugiego roku studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie śpiewu solowego prof. Anny Radziejewskiej.

Program:
Anna Lipiak:
– F. Chopin: Nokturn c-moll op. 48 nr 1
– F. Chopin: Ballada F-dur op. 38

Katarzyna Mróz
– walc Des-dur op.64 nr 1
– Andante Spianato i Wielki Polonez Es-dur op.22

Fryderyk Hoang – Dong:
– F. Chopin: Ballada g-moll
– F. Chopin: Nokturn Des-dur op. 27 nr 2

Aleksandra Klimczak (śpiew) i Tomasz Domański (fortepian):
– F. Chopin: Pieśni: Śliczny chłopiec, Piosenka litewska, Nie ma czego trzeba, Życzenie