Dobre wybory. Profilaktyka nie prelekcyjna

Serdecznie zapraszamy dnia 25.10.2012 na spotkanie pt. Dobre Wybory – Profilaktyka nie prelekcja, które odbędzie się w sali GOKSiR W Mielniku. Program ten rekomendowany jest przez TVP3 i Radio VOX FM.

Wystąpią:
Piotr Świergalski absolwent Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie (magister sztuki). Jest prezenterem oraz lektorem w TV4, Polsat, TVP 3, Radio Plus.

Wojciech Backiel – mówca motywacyjny, prowadzi seminaria m.in. w Warszawie, Gdańsku, Opolu, Gorzowie Wielkopolskim. Brał udział w propagowaniu psychologii pozytywnego myślenia – Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, Niemcy, Ukraina, USA. Na temat jego działalności ukazały się artykuły w miesięczniku „Bliżej Biznesu”.

Koncert profilaktyki uzależnień „DOBRE WYBORY” to nie tylko służebna rola wobec zagadnień profilaktyki, ale również wspaniałe wydarzenie kulturalne i artystyczne. To rodzaj motywacji do podejmowania dobrych wyborów. Wprowadzenie w prostą, czystą, wolną od narkotyków, alkoholu i innych używek drogę na całe życie.

Piotr Świergalski i Wojciech Backiel nigdy nie byli uzależnieni. Program profilaktyki w ich wykonaniu powstał w wyniku obserwacji środowiska artystycznego i nie tylko. Muzycy włączyli się w nurt ruchu abstynenckiego oraz profilaktyki skierowanej do młodzieży, propagując trzeźwy i zdrowy styl życia.

Serdecznie zapraszamy.