Kobieta na zakręcie

11 lutego 2011 w bibliotece po raz kolejny gościem specjalnym była Anna Maruszeczko, dziennikarka radiowa i telewizyjna, prezenterka, blogerka, felietonistka. Na antenie TVN Style prowadzi autorski program „Kobieta na zakręcie”. Na podstawie programu wydała w styczniu książkę pod tym samym tytułem. Kobieta na zakręcie pokazuje, że na nic nie jesteśmy skazane. Bez względu na to co się wydarzyło, ile głupstw w życiu nawyczynialiśmy, jak bardzo dyskusyjną mamy rodzinę, na nic nie jesteśmy skazane. Możemy naprawić każdy błąd, podnieść się po najdotkliwszym upokorzeniu czy upadku, odwrócić złą passę i żyć swoim życiem.
Po raz kolejny biblioteka była pełna gości, którzy z zainteresowaniem słuchali autorki bestseleru „Kobieta na zakręcie”. Na koniec spotkania wśród gości wylosowano szczęśliwca, który otrzymał książkę „Kobieta na zakręcie” ufundowaną przez kierownika biblioteki – z dedykacją autorki. Książkę otrzymała czytelniczka biblioteki Pani Alina Hackiewicz-Stępień.
Autorka po spotkaniu podpisywała książki, które zostały licznie zakupione przez publiczność oraz podziękowała wszystkim przybyłym za spotkanie.