Kursy online w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku kontynuuje współpracę z firmą Funmedia, zajmującą się nowatorskimi multimediami edukacyjnymi. W związku z tym przygotowaliśmy, dla naszych Czytelników, pakiet atrakcyjnych kursów e-learningowych (internetowych).

Oferta obejmuje kursy językowe oraz specjalistyczne. Teraz możecie Państwo zdobywać wiedzę przy pomocy gier, filmów i dialogów z native speakerami. Multimedia odbierane są wieloma zmysłami, więc proces przyswajania wiedzy jest szybszy i trwalszy, a do tego można dobrze się bawić i miło spędzić czas. Nasi Czytelnicy będą mogli korzystać z kursów samodzielnie, w indywidualnym tempie, również poza Biblioteką np. w domu.

Dostępne kursy:
– Funenglish.pl – multimedialny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat
– Angielski – multimedialny kurs języka angielskiego na poziomie A1-B2
– Niemiecki – multimedialny kurs języka niemieckiego na poziomie A1-B1
– Francuski – multimedialny kurs języka francuskiego na poziomie A1
– Fotografia – kurs dla początkującego fotografa oraz wszystkich pasjonatów zdjęć
– Photoshop – obsługa popularnego programu graficznego

Zapisy na kursy prowadzone są w placówce biblioteki. Wystarczy przyjść do biblioteki lub zadzwonić pod nr 85 65 77 015 i dowiedzą się Państwo jak przystąpić do udziału w kursach. Zapraszamy naszych dotychczasowych oraz nowych Czytelników. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.