Kursy online w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku podjęła współpracę z firmą Funmedia, zajmującą się nowatorskimi multimediami edukacyjnymi. W związku z tym przygotowaliśmy, dla naszych Czytelników, pakiet atrakcyjnych kursów e-learningowych (internetowych).

Oferta obejmuje kursy językowe oraz specjalistyczne. Teraz możecie Państwo zdobywać wiedzę przy pomocy gier, filmów i dialogów z native speakerami. Multimedia odbierane są wieloma zmysłami, więc proces przyswajania wiedzy jest szybszy i trwalszy, a do tego można dobrze się bawić i miło spędzić czas. Nasi Czytelnicy będą mogli korzystać z kursów samodzielnie, w indywidualnym tempie, również poza Biblioteką np. w domu.

Oferowane przez nas kursy są bezpłatne więc w żaden sposób nie obciążą Państwa budżetów. Już teraz zapraszamy do korzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Kursy będą aktywne do 18.06.2015. Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy na kursy prowadzone są w placówce biblioteki. Wystarczy przyjść do biblioteki lub zadzwonić pod nr 85 65 77 015 i dowiedzą się Państwo jak przystąpić do udziału w kursach . Zapraszamy naszych dotychczasowych oraz nowych Czytelników. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dostępne kursy:
– Funenglish.pl – multimedialny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat
– Angielski – multimedialny kurs języka angielskiego na poziomie A1-B2
– Niemiecki – multimedialny kurs języka niemieckiego na poziomie A1-B1
– Fotografia – kurs dla początkującego fotografa oraz wszystkich pasjonatów zdjęć
– Photoshop – obsługa popularnego programu graficznego

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z INTERNETOWYCH KURSÓW?FUNPAKIET

Skorzystanie z internetowych kursów „Funpakiet” jest bardzo proste. Wystarczy, że jesteś użytkownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Mielniku.

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Czytelnikiem, zapraszamy abyś jak najszybciej się nim stał – zapisanie potrwa tylko kilka minut. Zgłoś się do biblioteki, a nasi pracownicy, zupełnie bezpłatnie, zarejestrują Cię jako użytkownika kursów internetowych „Funpakiet” i przydzielą indywidualny kod dostępu.

Od tej chwili możesz zacząć swoją przygodę z naszymi kursami! Na Twoją skrzynkę pocztową przyjdzie list z hasłem do logowania. Następnie przejdź na stronę wybranego kursu (funenglish.pl, angielskil23.pl, niemieckil23.pl, fotografia123.pl, photoshopl23.pl) i używając swojego adresu pocztowego i otrzymanego hasła zaloguj się.

Hasło możesz w każdej chwili zmienić. Od tego momentu do 18 czerwca 2015 roku możesz korzystać z kursów. Życzymy miłej nauki!