Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku serdecznie zaprasza młodzież w wieku 15-19 lat na spotkanie z Bartoszem Dulem specjalistą ds. mobilnych technologii, redaktorem, prezenterem i blogerem, które organizujemy w ramach ogólnopolskiej akcji LINK DO PRZYSZŁOŚCI. MŁODZI. INTERNET. KARIERA

Podczas spotkania dowiesz się m.in. na czym polega praca zaproszonego gościa, jaką rolę odgrywają w niej nowe technologie i co oznacza dla niego słowo sukces.
Sprawdzisz czy posiadasz umiejętności informatyczne, które najczęściej przydają się w pracy, a z otrzymanych materiałów dowiesz się więcej o tym jak wybrać zawód, jakie są najważniejsze trendy na rynku pracy, jak założyć własny biznes.

Spotkanie odbędzie się 6 marca 2014 roku (czwartek), godz. 10:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mielniku.