Makijaż Eryki Sokólskiej

Eryka Sokólska jest znaną wizażystką malującą największe gwiazdy polskiego showbiznesu. Jej nazwisko sygnuje pełen profesjonalizm i kunszt artystyczny, bo przecież makijaż to sztuka. Mimo napiętego kalendarza pani Eryka znalazła czas i dla nas- mieszkanek gminy Mielnik i nie tylko. Wprawdzie z powodu ogromu zajęć pani Sokólskiej spotkanie przesunęło się nieco w czasie, jednak z tym większą niecierpliwością, ciekawością i entuzjazmem na nie oczekiwaliśmy.
Spotkanie, które odbyło się w GBP było ogromnym sukcesem i zgromadziło liczną publikę złożoną głównie z płci pięknej. Pani Eryka przyjechała z fotografikiem, współautorem książki „Makijaż fotograficzny” – Jackiem Grąbczewskim. Książka niedawno ukazała się na polskim rynku. 
Na początku odbyło się losowanie i spośród 20 odważnych pań, wyłoniliśmy jedną osobę zamieniając ją tym samym na 3 godziny w modelkę, której pani Sokólska wykonała profesjonalny make-up.. Każdy etap wykonywanego makijażu był szczegółowo omawiany. Uczestniczki spotkania dowiedziały się jak wykonać makijaż na co dzień oraz jak umalować się na wieczorne wyjście. Poznały również kilka praktycznych trików, jak szybko i łatwo makijaż poprawić w sytuacjach gdy nie ma do tego warunków. Każda z pań miała niepowtarzalną okazję aby uzyskać radę od profesjonalistki, gdyż pani Eryka cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na zadawane pytania – a było ich dużo.
Na zakończenie spotkania można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterką wieczoru i podziwiać efekty jej pracy na buzi naszej lokalnej modelki.
Z pewnością każda ze słuchaczek po powrocie do domu zaczęła sumienniej przykładać się do robienia makijażu i stosować rady Eryki Sokólskiej, które były nieocenione. W końcu niecodziennie możemy poczuć się jak prawdziwe gwiazdy.