Mielnik Raj dla turysty i rowerzysty

Mielnik raj dla turysty

W sobotę 22 sierpnia 2020 r. o godz.16 na dziedzińcu Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej – Muzeum w Mielniku odbyła się promocja książki Józefa Dołoty „Mielnik Raj dla turysty i rowerzysty” wydanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mielniku.
Spotkanie otworzyła i poprowadziła dziennikarka Anna Maruszeczko.
Nasz gość w kilku zdaniach opowiedział o sobie i o początkach swojego pisania. Warto zaznaczyć, że obecna książka to trzecia pozycja wydana przez poetę. Pierwszy tomik wierszy nosił nazwę „Jam nie poeta”, drugi zaś to „Niemirów mego dzieciństwa”. „Mielnik Raj dla turysty i rowerzysty” to swoisty przewodnik po gminie Mielnik. Autor książkę tę kieruje przede wszystkim do turystów przybywających na Ziemię Mielnicką. Dzięki niej mogą oni poznać jej uroki, piękno przyrody , a także wypocząć na łonie natury. Oprócz tego zawiera ona opisy wydarzeń historycznych dotyczące gminy Mielnik.
Po spotkaniu były podziękowania, kwiaty oraz gratulacje. Następnie można było zakupić książkę z dedykacją autora.
Serdecznie dziękujemy pani Annie Maruszeczko za pięknie poprowadzenie spotkania.
Panu Józefowi Dołoto oraz wszystkim uczestnikom za miłe chwile spędzone razem.