O finansach w bibliotece

„O finansach w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, dzięki któremu osoby po 50. roku życia zaprzyjaźnią się ze światem finansów w bibliotekach publicznych. Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się, jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu czy jak skutecznie zarządzać domowym budżetem.

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku zaprasza na bezpłatny kurs o finansach dla osób 50 (mogą się również zgłaszać osoby 35 ) organizowany w ramach projektu „O finansach w bibliotece”. Wzrost wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania bezpiecznie z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii – to główny cel projektu.

Zachęcamy do udziału w tym szkoleniu.
Na zgłoszenia czekamy do 15.02.2016.
Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Mielniku i pod numerem telefonu :85 65 77 015

Jeśli będzie potrzeba, kurs poprzedzimy nauką podstaw obsługi komputera i Internetu.