Otwarcie punktu bibliotecznego w Niemirowie

17 marca br. w Niemirowie gm. Mielnik otwarto punkt biblioteczny, którego kierownikiem została Małgorzata Jankowska. Inaugurację działalności punktu uświetniło spotkanie z poetką Anną Zajączkowską, lokalną poetką pochodzącą z Olszewa w gminie Boćki, której twórczość cieszy się dużą popularnością.
Mieszkańcy Niemirowa i Mielnika przybyli na spotkanie wysłuchali lirycznych , pełnych miłości i nadziei wierszy w wykonaniu autorki oraz Pana Jarka Usakiewicz, który skomponował muzyką i przepięknie je wyśpiewał.
Autorka w ciągu dwóch lat wydała dwa tomiki poezji pt. “Huśtawka” i “Tylko cząstkę mi siebie?”.
W przygotowaniu jest następny tomik pt. “Powrócę wierszem”. Wiersze poetki są dostępne na blogu:www.wiersze-sercem-pisane.blog.onet.pl – “Rodzi się słowo we mnie…”