Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim, reporterem, dziennikarzem śledczym, autorem książki „Sejf” w dniu 7.12.2012 (piątek) o godz 17:00 w GBP Mielnik. 

Tomasz Sekielski to reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny. Współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych nadawanych w TVN i TVN24, m.in. „Fakty”, „Prześwietlenie”, „Teraz My!”, „Czarno na Białym”. Laureat najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych. Jest autorem filmów dokumentalnych „Władcy marionetek” oraz „8:38”.
„Sejf” to elektryzujący debiut powieściowy. Sielską atmosferę w wiosce na Podlasiu przerywa szokujące odkrycie. Ze stawu koło cerkwi policja wyławia zmasakrowane, trudne do zidentyfikowania zwłoki. Morderstwo wygląda na porachunki mafijne. Szybko się jednak okazuje, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. To dopiero początek serii zabójstw i dziwnych wydarzeń, w które zaplątani są ludzie z samych szczytów władzy. Toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. A stawką okaże się bezpieczeństwo państwa. Czy dziennikarz z problemami i policjant przed emeryturą, którzy wszczynają własne śledztwo, mają w tej rozgrywce jakieś szanse?
Na spotkaniu będzie można nabyć książkę z autografem autora.