Szkolenie: Przez współpracę i dobrą komunikację do realizacji celów zespołowych

Przewodniczący Rady Gminy Mielnik oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Mielniku zapraszają na szkolenie nt. „Przez współpracę i dobrą komunikację do realizacji celów zespołowych” w dniu 19 maja 2016r. (czwartek) o godz. 10.00 do GBP przy ul. Zaszkolnej 1.

Celem szkolenia jest poznanie dobrej komunikacji, która pozwoli zrealizować cele zespołu przy pełnej współpracy jego członków.
Szkolenie przeprowadzi: Małgorzata Iwanowicz – dr nauk humanistycznych z doświadczeniem akademickim w zakresie komunikacji społecznej; trenerka umiejętności miękkich, psychospołecznych. Od ponad 10 lat szkoli różne grupy zawodowe, w tym urzędników, radnych, bibliotekarzy, nauczycieli, przedsiębiorców. Zrealizowała ponad 200 godz. dydaktycznych oraz wzięła udział, jako szkoleniowiec w kilkunastu projektach ze środków unijnych i krajowych. Współpracuje z urzędami miast i gmin, stowarzyszeniami, szkołami i bibliotekami w całej Polsce. Posiada bardzo dobre referencje polecające.