Angielski w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku zaprasza dzieci oraz dorosłych na bezpłatny e-learningowy (komputerowy) kurs języka angielskiego. Udostępniamy platformy funenglish.pl oraz angielski123.pl.

Kurs funenglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą – dzięki czemu dzieci szybko zdobywają kolejne umiejętności językowe. Internetowy kurs funenglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Angielski123 przeznaczony jest dla dorosłych i składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Przejście całości zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. Każdy, kto ukończy kurs, będzie potrafił porozumiewać się w języku angielskim w sposób komunikatywny, a w przypadku poprawnego wykonania ponad 80% treści kursu, otrzyma certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według Rady Europy.

Informacji na temat komputerowego kursu Angielski123.pl udzielają:
Patryk Radzicki i Irena Wysocka:biblioteka@mielnik.com.pl lub 85 6577015