Spotkanie z poezją Adama Stępińskiego w Mielniku

Kolejne spotkanie z poezją pana Adama Stępińskiego za nami!

Dziś, tuż przed “majówką” okazję do posłuchania wierszy z tomiku „Sąsiadom” mieli mieszkańcy Mielnika.

Spotkanie swoją obecnością uświetnił zastępca wójta Gminy Mielnik – Marcin Czerwiński oraz seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Mielniku oraz seniorzy z Klubu Seniora w gminie Mielnik. Wśród zaproszonych gości był reaktywowany niedawno zespół “Krynica” z Radziwiłłówki, który zaprezentował publiczności trzy utwory.

Niekwestionowanymi gwiazdami, których występy ożywiły i ubarwiły dzisiejsze spotkanie, były dzieci z przedszkola w Mielniku (pięcio i sześciolatki) oraz uczennice z klasy I Szkoły Podstawowej w Mielniku, przygotowane przez swoją wychowawczynię panią Renatę Suprun.

Swoje wiersze osobiście zaprezentował ich autor. Było to już trzecie spotkanie w naszej gminie (po Radziwiłłówce i Niemirowie), promujące wydany przez nas tomik wierszy pana Adama Stępińskiego „Sąsiadom”.

Spotkanie odbyło się w ODZM – Muzeum w Mielniku. Organizatorami byli: Gminna Biblioteka w Mielniku, ODZM – Muzeum w Mielniku oraz Klub Seniora w gminie Mielnik.

Autor: IS