Wielka loteria na Dzień Kobiet w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku ma ogromną przyjemność zaprosić płeć piękną do udziału w loterii z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się 08.03.2024 roku w godzinach 7:30-16.30 w naszej placówce.

REGULAMIN:

1. Każda Czytelniczka, która odwiedzi bibliotekę w dniu 8 marca wylosuje upominek.
  2. Jedna osoba losuje jeden los.
  3. Loterię kierujemy do osób pełnoletnich.
  4. Każdy los czyni Cię wygranym, a do wygrania różne nagrody zaoferowane przez bibliotekę oraz przez lokalne firmy, salony urody i restauracje, m.in.:
    • 3 vouchery na pielęgnację dłoni i oprawę oka oferuje ZAKĄTEK URODY-EWA SZWED
    • 5 voucherów na kawę i ciastko;zaprasza KAFKA NA POLNEJ OLA TOBOTA
    • 1 voucher do restauracji NOWA WCZASOWA na pyszną pizzę
    • 2 vouchery od firmy ACTIVE ADVENTURE ANDRZEJ WIERZBA na spływ kajakiem
    • 1 voucher od BO-KAT BOGDAN CHARKO na rejs po rzece Bug
    • 4 vouchery na darmowy wydruk lub ksero w bibliotece: 10 kartek+książka niespodzianka
    • 1 voucher z WINNICY KOROL
    • słodka niespodzianka od Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku
  5. Udział w loterii jest akceptacją powyższego regulaminu oraz zgodą na publikację wizerunku na stronie biblioteki oraz mediach społecznościowych.

Zachęcamy do udziału wszystkie Czytelniczki!!!